Close
Skip to content
Menu

HAKKIMIZDA

tuzcuoglu-nakliyat

TUZCUOĞLU NAKLİYAT; genç ve dinamik personel yapısı, uzman iş anlayışı ve taşımacılık sektörüne getirdiği yepyeni boyut ile öncü şirketlerden biri olmuştur. Sektörde faaliyete başladığı günden beri, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışan TUZCUOĞLU NAKLİYAT; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri beğenisi için çalışmaktadır.

Firmamız deneyimli ekibi, her yüke uygun araçları ve uygun fiyatlarıyla evden eve  nakliyat hizmetini profesyonel anlamda yapmaktadır. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında pek çok ülkeye ekonomik  şartlarda taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Ofis / İş yeri taşıma hizmetlerini bu işe uygun özel ekip ve araçlarımız ile, montaj demontaj işlemleriyle beraber başarıyla gerçekleştiriyoruz. Eşya depolama kapsamında her çeşit ev ve ofis eşyalarınızı güvenli, temiz depolarımızda muhafaza ediyor ve istediğinizde size teslim ediyoruz. Çağdaş standartlarda taşımacılık hizmeti en hesaplı biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti devamlı geliştirmek amacındayız.

Firmamız; zengin referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile hizmetlerine devam etmektedir.

Konusunda profesyonel güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir. Yılların bilgi birikimi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat. Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimizle yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye’nin her yerinde size yalnızca bir telefon kadar yakınız.