Close
Skip to content
Menu

Bildiğiniz üzere evden eve nakliyat gerçekten stresli ve zorlu bir dönemi ifade eder. Ancak firmamızın modern şartlarda sunmuş olduğu evden eve taşıma hizmetlerini alarak bu problemleri hiç yaşamadan oldukça hızlı ve güvenli bir taşıma gerçekleştirebileceğinizi biliyor muydunuz?

Yani kuruluşumuz uzun senelere dayalı bilgi bir birikimi ve deneyimi ile sizlerin hizmetinde olmaya devam ediyor. Peki, ayrıcalıklı çalışmalarımız arasında neler var ya da neden firmamızı tercih etmelisiniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve hizmetlerimizin detaylarını paylaşmaya başlayalım.

Nakliyat Hizmetleri Kurumsallık Gerektiriyor

Elbette takdir edersiniz ki taşınma gibi hassas bir konu da tercih edeceğiniz işletmenin Nakliyat hizmetleri her yönü ile beklentilerinizi karşılamak durumundadır. Dolayısıyla bu alandaki deneyimi ve deneyimiyle firmamızı tercih etmenizde büyük yarar görüyoruz. Dilerseniz şimdi kaliteli hizmetlerimizi maddeler şeklinde sıralayalım;

Eşyalarınızın yerinde görüldüğü ve incelendiği bir bedava dağıttığı ekspertiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmanın hemen ardından sizlere en makul fiyatları takdim ediyoruz. Sizin belirlediğiniz tarih aralığında asansörlü araçlarımızla adresinize gelerek çalışmalarımızı başlatıyoruz.

Profesyonel seviyede gerçekleştirmiş olduğumuz eşya ambalajlama ve paketleme hizmetinden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Çünkü bu izolasyon işlemi standartlar çerçevesinde gerçekleştirilmediğinde maalesef hasarlar kaçınılmaz olmaktadır. Ancak bu hizmetimiz bedava dağıttığı olarak gerçekleştirdiğimiz standart ambalajlama dışında çok daha ayrıntılı bir hizmete dönüşebilir. Eğer kapsamlı bir ambalajlama çalışması talep ediyorsanız çok ufak bir fiyat farkı olduğunu hemen belirtelim.

İşyeri, ofis, büro ve her çeşit işletmeye yönelik olarak özel nakliyat hizmetleri sağlamaktayız

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık taleplerinizi en üst seviyede karşılıyoruz

Bütün bir nakil süreci içerisinde geçerli olacak eşya sigortalama hizmetimiz sayesinde çok daha huzurlu bir nakil süreci yaşıyorsunuz

Elbette mobilya grubu eşyalarınızı firmamızın profesyonel personeli söküyor ve tekrar ulaşılan yerde monte ediyor

Eğer eşyalarınızı tahliye etmek mecburiyetinde kaldıysanız ve bu eşyaların taşınacağını herhangi bir adres yoksa lütfen endişelenmeyiniz.

Çünkü eşya depolama hizmetimiz bu zorlu döneminizde adeta imdadınıza yetişiyor

Görüldüğü üzere oldukça modern evden eve taşıma hizmetleri sağlamaktayız ve sizlerin %100 memnuniyetinizi sağlamak önceliğimizi oluşturuyor. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmaktan ve fiyat almaktan çekinmeyiniz. Sizleri yanıtlamaktan büyük mutlu oluruz esenlikler diliyoruz.