Close
Skip to content
Menu

Eşya depolama hizmeti, kullanılmayan veya belirli süre muhafaza edilmesi gerekli olan eşyalar için yer sıkıntısı yaşamakta olan kişilere ve şirketlere depolama protokolü yapılarak sunulmakta olan kurumsal yapıda bir hizmettir. Bahsedilen bu protokol, belli bir süre belirlenerek müşteri ve firma arasında imzalanmaktadır.

Bu hizmet sayesinde iş yerleri ve kişiler taşınma, geçici şube kapama gibi çeşitli sebeplerden dolayı yaşadıkları eşya depolama sorununa uzman çözümler getirmektedir. Bu hizmet ayrıca iş yerleriin operasyonel anlamda maliyetlerini de büyük oranda azaltmaktadır. Çünkü depolama hizmetleri uygun bir ücret aralığında verilen güvenli ve ayrıntılı bir hizmettir.

Bu sayede iş yerleri veya kişiler özel bir alan satın almak mecburiyetinde kalmayacaklardır. Firmamız da bu hizmeti tecrübeli kadrosu beraber yerine getirmektedir. Depolama ve nakliyat hizmeti ile alakalı tüm araç ve gereçleri bünyesinde barındırarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, uzman bir firmadır. Siz de güvenli ve nitelikli depolama hizmeti veren bir firma arayışı içerisindeyseniz irtibat bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Depolama hizmetine diğer bir şehire tayin olan veya diğer bir ülkeye taşınacak olan kişiler, şube kapatan firmalar gibi bir çok kişi ve kurum ihtiyaç duyabilmektedir. Aslında eşya depolama hizmetleri, modern toplumların ihtiyaç duyduğu en önemli hizmetlerinden birisidir.

Özellikle bu eşya depolama hizmetine büyük şehirlerde daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul da bu hizmete ihtiyaç duyan büyük şehirlerden birisidir. Ticaret merkezi olması ve bu duruma bağlı şekilde da göç alması bu hizmete ihtiyaç duyulmasını sağlamakta olan en önemli sebeplerdendir.

Çeşitli sebeplerden dolayı depoya ihtiyaç duyan firma ve kişiler için İstanbul eşya depolama ücretleri ise belirli hususlar göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

Genel olarak bu hususlar ise;

-Tercih edilecek depo büyüklüğü ve sayısı fiyatları belirleyen faktörlerdendir.
-Depolanacak olan eşyaların büyüklüğü ve muhafaza fonksiyonları depolama ücretlerinı etkilemektedir.
-Eşyaların depoda kalma süresi fiyatları etkilemektedir.
-Eşyaların bulunduğu şehir ve şehirdeki depolama hizmetinin genel itibari ile piyasa fiyatları eşya depolama ücretlerinı etkileyen en önemli faktörlerdir.
-Güvenli ve nitelikli eşya depolama hizmeti veren firmamız da yukarda belirlenen hususları göz önünde bulundurarak hizmet fiyatlarını belirlemektedir.

Uygun bir ücret politikasına göre depolama hizmeti sunan firmamız, tecrübeli bir kadroyla çalışmaktadır.

Siz de depolamak arzu ettiğiniz eşyalarınız için uzman depolama hizmeti almak dilerseniz bizi tercih edebilirsiniz. Firmamızdan fiyat almak ve ayrıntılar hakkında bilgi almak için internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eşya Depolama Sistemi Nasıl Yapılır?
Ev, ofis değiştirme, ofis kapama, ülke ya da şehir değiştirme gibi sebeplerden dolayı ortada kalan fazlalık olan ya da geçici bir süre için muhafaza edilmesi gerekli olan eşyalar için güvenli depolara ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu hizmetin, eşyaların güvenli bir biçimde muhafaza edilmesi için uzman firmalarca yerine getirmesi gerekiyor.

Peki eşya depolama sistemi nasıl yapılır? Genel olarak bu duruma açıklık getirmek gerekirse;


-Depolanacak olan eşyalar müşterilerden uygun araçlar sayesinde teslim alınmaktadır. Fakat daha öncesinde fonksiyonlarıne uygun koli, naylon gibi çeşitli ambalajlama araçlarıyla eşyalar ambalajlanmaktadır.


-Depolama hizmetleri belli bir süre için gerçekleştirilmektedir. Depolama hizmeti için eşya depolama hizmet koşulları gösteren bir protokol, müşteri ve firma arasında imzalanmaktadır.

-Firmalar nakliye ve depolama hizmetleri için tecrübeli bir kadroyla çalışılmalıdır.

-Eşya depolamak için kullanılan alanlar, böcek ve böceklere karşı düzenli ilaçlanma belirli aralıklarda ilaçlanmaktadır. Depolama alanları bulundukları şehrin iklim fonksiyonlarıne uygun olarak seçilmektedir. Örneğin neme ve küfe karşı gerekli tedbirlerin alınabileceği depolama sahaları tercih edilmelidir.

-Depolama merkezleri için ayrıca sel, deprem, yangın gibi doğal afetler ve çeşitli tehlikeler düşünülerek en güvenli depolama sahaları tercih edilmelidir.